Casa Aluguel Para Final De Semana Carnaval
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Als gasten in de 385 m² Casa Aluguel Para Final De Semana Carnaval Caraguatatuba verblijven, kunnen ze een bezoek brengen aan het strand Indaia, dat op loopafstand van ongeveer 25 minuten hiervandaan ligt.
Op ongeveer 7 km van het vakantiehuis vindt u het strand Martim de Sa. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan het Praia do Porto Novo, gelegen hiervandaan.
Deze villa kijkt uit over de tuin.
Lunamar I biedt Italiaanse gerechten en ligt op circa 5 minuten lopen verderop.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Vind ik een parkeerplaats in Casa Aluguel Para Final De Semana Carnaval?
Gasten van Casa Aluguel Para Final De Semana Carnaval kunnen hun auto parkeren op gratis privéparkeerplaatsen. - ❓
Hoe ver is São José dos Campos van Casa Aluguel Para Final De Semana Carnaval?
Er is een 90 km afstand tussen São José dos Campos en Casa Aluguel Para Final De Semana Carnaval. - ❓
Welke restaurants in de buurt zijn tijdens het verblijf in Casa Aluguel Para Final De Semana Carnaval te bezoeken?
Gasten van Casa Aluguel Para Final De Semana Carnaval kunnen eten in Lunamar I restaurant, dat Italiaanse gerechten serveert. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Casa Aluguel Para Final De Semana Carnaval?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Casa Aluguel Para Final De Semana Carnaval. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in het vakantiehuis?
Het vakantiehuis biedt geen ruimte aan huisdieren. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in Casa Aluguel Para Final De Semana Carnaval?
Gasten die in Casa Aluguel Para Final De Semana Carnaval verblijven, kunnen gemakkelijk het Mario Covas Theater en het strand Indaia bereiken, die respectievelijk op ongeveer 4 km van de accommodatie en op 2 km afstand liggen.